O mnie

O mnie

W finansach jestem od 15 lat, jest to moja pasja, którą ciągle staram się w sobie rozwijać. Jestem otwarty na kontakt z klientem w myśl zasady, aby obsługiwać tak, jak sam chciałbym być obsługiwany. Każdą sprawę traktuję priorytetowo, do każdej szukam optymalnych rozwiązań. Stawiam na uczciwość i transparentność.

Moim celem jest pomoc w dostarczeniu usług na najwyższym poziomie, przy zapewnieniu klientom świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych.

Na podstawie analizy potrzeb oraz preferencji, buduje plan działania przyszłej współpracy z klientem. Dokładam wszelkich starań, aby klient wyszedł ode mnie z produktem, z którego będzie zadowolony, a ja będę do tego produktu przekonany w 100%.

od

2008

w sektorze finansów

100

%

zadowolonych Klientów

Jak działam?

Moje zadanie jest takie, abyś uzyskał taki produkt finansowy, jaki dokładnie potrzebujesz.

1. Spotkajmy się

Przedstaw mi co Cie interesuje, jaki jest cel kredytowania?

Na tym spotkaniu postaram się wyciągnąć od Ciebie dużo informacji finansowych jakie będę potrzebował do dalszego procesowania, sprawdzę Twoją zdolność kredytową, przedstawię jakie dokumenty są potrzebne, aby zawnioskować o dany produkt.

2. Wybór oferty kredytowej

Przedstawię Tobie wszystkie za i przeciw w ofertach kredytowych, na co należy zwrócić uwagę, rozwieję wszystkie pytania i wątpliwości, przedstawię Tobie zestawiania, które będą dla Ciebie jasne i klarowne.

3. Złożenie wniosku

Decyzja podjęta! Wybrałeś bank/banki do których Chcesz, aby złożyć wnioski, kompletuje całą dokumentację, wnioski, załączniki, ściągam z Ciebie cały kontakt z bankiem, tak, Abyś mógł skupić się w całości na swoich sprawach prywatnych, a kwestie bankowe zostawił mnie.

4. Podpisanie umowy

Wniosek zostaje zatwierdzony, umowa trafia do Twoich rąk/na maila w celu zapoznania się, jeżeli sobie tego Życzysz bezpłatnie uczestniczę w wizycie z Tobą przy podpisaniu umowy z bankiem.